Aktualności     Historia      Klub     Sponsorzy      Linki     Kontakt


2-8.05.2010 - Kickboxing - Dwa srebrne medale w Radomiu

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Radomiu

Do radomskiego, XVI finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowało się w sumie 104 zawodników. Wielkopolskę reprezentowało 13, w tym 2 z Polonii 1912 Leszno (Michał Kędziora i Michał Ludwiczak).
Nasi zawodnicy wrócili ze srebrnymi medalami, ale według trenera Albina Pudlickiego zasłużyli na złoto, szczególnie Michał Kędziora, który stoczył prawdopodobnie jeden z najlepszych pojedynków w swojej karierze sportowej.

Kolejną szansę na zdobycie medali zawodnicy Polonii będą mieli w Bielsku Białej. Tam właśnie odbędą się Mistrzostwa Polski juniorów w kickboxingu wersji semi i light contakt. Wybiera się na nie, siedmiu przedstawicieli leszczyńskiego klubu. Wśród nich brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Europy w wersji light contakt Michał Ludwiczak i dwaj pozostali reprezentanci naszego kraju bracia Maciej i Michał Kędziorowie. Trener Albin Pudlicki liczy też, że z dobrej strony zaprezentuje się w Bielsku Białej Michał Strakulski.


 

AKTUALNOŚCI      HISTORIA     KLUB     SPONSORZY      LINKI     KONTAKT

Piłka Nożna   Koszykówka    Szermierka   Kręglarstwo   Boks i Kickboxing    Galerie zdjęć     Informacje    Aktualizacja WWW

(c) 2007 KS POLONIA 1912 LESZNO     STRONA SPONSOROWANA PRZEZ HALPRESS.EU